Heroes II: Příběh

. Publikováno v Heroes 2. Zobrazení: 8061

Autor: Aragamash
Zdroj: Celý příběh Heroes (fórum HC)


Příběh Heroes II pokračuje o 25 let později. Lord Ironfist (za kterého jste mohli hrát v prvním díle) je mrtev a zanechává po sobě dva syny. Rolanda a Archibalda. Roland představuje dobro a pod jeho vedením můžete hrát za rytíře, čaroděje a kouzelnici. Naopak Archibald je ztělesněním zla a pod jeho vedením můžete hrát za nekromanta, černokněžníka a barbara.

Dvorní věštec má zvolit následníka, ale tragicky zahyne. Nástupník věštce taktéž a dakší taky. Roland je z toho obviněn a tak prchá. Stručně řečeno jde o Nástupnické války, tak jak napovídá název. Vy dovedete ko konečnému vítězství jednoho z bratrů. Historický konec je ale ten, kdy Rolandův čaroděj promění Archibalda v kámen (nezabíjí ho, neboť ještě sehraje velmi důležitou roli v Might and Magic VI). Roland se pak ujímá vlády. Během samotné války bojuje všech 6 národů a jsou tam takové problémy jako zrada pánů v okolí Rolandova panství nebo problémy u trpasličích dolů…

Příběh datadisku není důležitý pro celkové dějiny, a tak se o nich jen stručně zmíním:

 

Cena věrnosti: O věrné službě králi proti příteli z mládí, který se vzbouřil.

Potomci: O spojení barbarských národů.

Dlouhá cesta domů: O ztroskotání na ostrově a stavbě lodi.

Čarodějův ostrov: O magickém umění a jeho ovládnutí.

Tags: Heroes II Příběh

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.