Creature Quest - mobilní dobrodružství od JVC

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 1002

Možná jste tuto hru na mobilní zařízení již zaznamenali, neboť už nějaký čas běžela (pouze ve vybraných regionech), ale dnes byla vypuštěna do celého světa.

A čím že je Creture Quest zajímavý? Zpracováním nijak nevyniká ze záplavy mobilních F2P her a i zde se setkáte s nešvarem monetizace, kdy si za reálnou měnu můžete dokupovat různé bonusy a vychytávky. Ovšem když se blíže podíváte, kdo za touto hrou stojí, pak jistě zpozorníte. Je to totiž starý známý JVC - Jon Van Caneghem, sám duchovní otec série Might and Magic a Heroes! Poté, co skončil s vývojem počítačových her (po krachu 3DO a konci NWC), si na nějaký čas odpočinul, aby se později mohl vrátit s hrou Creature Quest. A spolu s ním se vrací o mnoho známých tváří, které dříve pracovaly v New World Computing společně s Jonem.

Interview s nimi najdete zde: Rob King - Bryan Farina - Tracy Iwata - Jon Van Caneghem.

Creature Quest nabízí přes 500 monster, které můžete chytit a vylepšit k obrazu svému (Pika.. pika pi?). Při plnění úkolů se pohybujete po mapě dobrodružství, kde sbíráte poklady a bojujete s monstry. Zároveň ale můžete vyzvat na souboj i ostatní hráče či dokonce postavit vlastní dungeon a umístit do něj vlastní monstra. Boj je tahový a i když vypadá jednoduše, lze využívat speciální kombinace útoků.Creature Quest rozhodně není HoMaM a ani jím nechce být. Je to hra, kterou si pustíte cestou do práce/školy nebo při čekání, až odehraje v Heroes soupeř svůj tah :) A že se vám nechce utrácet ani korunu navíc? Nemusíte - lze ji bez problému hrát (především PvE část) zcela zdarma bez jediného nákupu v herním obchodě.

Pokud máte čas a chuť, stáhněte si Creature Quest zdarma do vašeho mobilního zařízení a vyzkoušejte si jej sami.

Komentáře   

#2 LordGraa 2017-01-30 20:52
Přidáno poslední interview s JVC. Pokud zbude čas, interview přeložíme, alespoň s Jonem, který si nechává otevřená vrátka do světa MaM.
+1 #1 Elemir 2017-01-29 10:25
Ahoj, možná by stálo za úvahu ty rozhovory přeložit. Nově přibyl i rozhovor s JVC, kde je docela zajímavá dopověď na otázku č. 15 ;) Naneštěstí k tomuhle nestačí jen vůle chtít (být ochoten), nejdřív by se musel pochlapit Ubisoft.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.