Bezpečí především

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 413

Pokud jste během dnešního dne zaznamenali drobné výpadky stránek a prapodivné chování a hlášení, pak se vám tímto omlouváme, ale probíhal "přesun" na bezpečný certifikát https.

Neznamená to, že by stránky WoH byly nějak nebezpečné nebo nezabezpečené vůči spamu a trollům (na to máme celkem dobrý a fungující systém). Ale doba jde dál a žádá si své standardy a jedním z nich je i bezpečný a ověřený cerifikát https, přes který se nyní budete připojovat na naše stránky.

Pro vás, jako koncové uživatele se vůbec nic nezměnilo, naopak zmizely ony otravné hlášky webových prohlížečů o možnosti kompromitování údajů a nedůvěryhodných zdrojů. Původní adresa se vždy automaticky přesměruje na novou, zabezpečenou, takže nemusíte ani upravovat záložky a oblíbené.

Rovněž byl ukončen testovací provoz reklamy Google na našich stránkách, který nepřinesl takové výsledky, které by stály za narušení struktury stránek WoH a tímto se vracíme k našemu původnímu heslu, že: "Jediná reklama, kterou na našich stránkách uvidíte, bude jen na samotné série Heroes!

Komentáře   

#1 filozof 2019-01-02 18:07
Proč jste jako obrázek heroes V na hlavní stránku použili upravenou fotku? Původní žádný obličej pod helmou nemá!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.