Might & Magic: Dynasty miří mezi nás

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 234

Když jsem nedávno psal článek o mobilním trhu a hrách od Ubisoftu v univerzu Might and Magic, zmínil jsem jednu hru, která se nejvíce podobala klasickým Heroes (ač byla plně monetizována a přizpůsobena mobilním platformám), ale problém byl v tom, že se jednalo o hru výhradně pro čínský trh.

A najednou se 7. září objevil tento Twitterový účet: https://twitter.com/DynastyMight. A můžete hádat, co to pro nás znamená - ano, po "testovacím" období, stejně jako Era of Chaos, tak i Dynasty zamíří k nám do Evropy, popřípadě Ameriky. Prozatím není jasné kdy se tak stane, ale každý den na účtě přibývají screenshoty z již anglické verze hry, které si můžete prohlédnou níže.

Je jasné, že taková mobilní "jednohubka" nemůže nahradit a uhasit onu "žízeň" po skutečných Heroes, ale rozhodně může zpříjemnit čekání ať už na Songs of Conquest, Fanstratics či možná na něco, co se tajně "vaří" v kuchyních Ubisoftu. Ovšem poté, co jsem na volných pozicích Ubisoftu našel pouze jednu, týkající se Might and Magic, a to ryze mobilní a určenou pro čínský trh, mé naděje v tuto firmu zcela vyprchaly.

Takže prozatím se podívejte, jak bude Dynasty vypadat v anglickém jazyce a jakmile hra vyjde, očekávejte podrobný report, tak jako u předchozích titulů.

Tags: Spinoff

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.