Kontakty

Napsal Lord Graa. Publikováno v Užitečné


Správce webu: Lord GraaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

YouTube kanál:

WorldOfHeroes - Novinky

Novinky | 16 říj 2020 18:31 | Lord Graa
Fotoreport z alfy Státokoulí (CBH)

Zhruba před měsícem jsme vám přinesli zprávu ohledně fanouškovských státokoulí na bází populárních Heroes. A jelikož byla včera spuštěna kampaň na kickstarteru, kde WoH podpořilo autory, můžete se dnes podívat na to, jak to celé vypadá a jaké jsou první dojmy z alfy.

Podle autorů (celkem jsou tři) je hra hotová z 50% a už teď můžete hrát za tři národy: Polsko, Rusko a USA. Hra je vytvořena v oblíbeném enginu Unity a jelikož se jedná o první veřejnou alfu, tak nemůžete čekat mnoho, ale i tak je už hra zábavná.

Úvodní obrazovka, která prozatím nenabízí mnoho. Jelikož zatím nefunguje systém ukládání a nahrávání pozic, lze pouze spustit nová hra.

V plné verzi bude vše, [ ... ]

NovinkyCelý článek...
Novinky | 01 říj 2020 19:45 | Lord Graa
Fantastický ostrostřelec

Máme tu další měsíční hlášení ohledně projektu Fanstratics a sním nám Greg Fulton představil už v pořadí třetí návrh jednotky, ostrostřelce. Tedy klasickou elfí jednotku vybavenou lukem a smrtícími šípy. A vypadá to i na nějakou tu dýku či krátký meč pro případ boje na blízko.

Pokud jste tak ještě neučinili, rozhodně se zaregistrujte na oficiálních stránkách hry, abyste nejenom nepřišli o žádné novinky, ale i vyjádřili zájem a podporu projektu, neboť čím více zájemců, tím více potencionálních hráčů!

A nyní stručně k novinkám, které Greg představil:

minulý měsíc byl počet zaregistrovaných uživatelů 700 a nyní je to už 1150 (cíl je sice 50.000, ale s vaší [ ... ]

NovinkyCelý článek...
Novinky | 23 zář 2020 17:54 | Lord Graa
Heroes v podobě státokoulí? Proč ne!

Pokud hledáte něco na odlehčení a nemáte problém s humorem, který si nebere servítky, pak by vás mohla zaujmout připravovaná hra CountryBalls: Heroes. Pokud neznáte "státokoule", pak se jedná o komiks, který si dělá legraci z národnostních stereotypů. Jednotlivé země a vztahy mezi nimi ztvárňují koule v barvách daných vlajek a samozřejmě se tento fenomén nevyhnul ani nám, tedy České republice :o)

Aktuálně si můžete tuto strategickou hříčku na motivy Heroes přidat do svého seznamu přání na Steamu či podpořit již brzy na připravovaném Kickstarteru.

Do té doby se můžete pobavit u původních komiksů, nebo se podívat na obrázky ze hry:

NovinkyCelý článek...