Kontakty

Napsal Lord Graa. Publikováno v Užitečné


Správce webu: Lord GraaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Google plus:


YouTube kanál:

WorldOfHeroes - Novinky

25 čvn 2019 21:09 - Lord Graa
Songs of Conquest - pixelartoví Heroesové?

Na letošní akci E3 - PC Gaming Show 2019 sice Ubisoft neodhalil žádný nový přírůstek do rodiny Might and Magic, ale přeci jen se tam objevila jedna hra, která se hrdiny síly a magie přímo inspiruje. Jmenuje se Songs of Conquest a je laděná do pixelartu, který, alespoň soudě dle traileru, hře celkem sluší.

Prozatím je vše ve fázi alfa, ale už teď se můžete registrovat na stránkách hry, pokud máte zájem o beta(alfa) testování: https://www.songsofconquest.com/

Vydání hry je plánováno až na druhou půli roku 2020 a prozatím je známo, že ve hře budou 4 národy: Arleon (lidé), Rana (žabáci), Doneria (milovníci zlata, střelného prachu a strojů) a Barony of Loth (nemrtví).

Při hraní je i viditelné [ ... ]

NovinkyCelý článek...
18 úno 2019 21:56 - Lord Graa
Systém Atmos 1.0

Jak jsme slibovali již na počátku projektu Wryn Pendragon: Umbramancer, vydali jsme dnes systém náhodného počasí Atmos, který byl navržen pro mapy projektu WPU, kde se s ním také setkáte. Systém je plně konfigurovatelný a kdokoliv si jej tak může nejenom vyzkoušet, ale hlavně upravit podle svých potřeb a požadavků.

Součástí balíčku jsou kromě vzorové mapy i manuály v češtině / angličtině, a navíc i 6 nových bojových map (pro jejich bezchybné fungování je zapotřebí balíčků WPU). Tyto mapy můžete nahradit vlastními, které si vytvoříte, nebo standardními, které nabízí hra.

Celý systém je vytvořený v skriptovacím jazyku UDK - Kismet a je tedy možné jej rozšířit na více, jak [ ... ]

NovinkyCelý článek...
03 úno 2019 16:34 - Lord Graa
WPU: beta ukončena, práce na mapách započaly

Otevřená beta projektu Wryn Pendragon: Umbramancer byla po 5 měsících testování ukončena. Celkem bylo opraveno 62 menších či větších chyb a výsledné datové balíčky WPU jsou tak připravené pro naše mapmakery.

Jako první přijde na řadu kampaň samotného Wryna Pendragona, ze které jsou již rozpracované první dvě mapy (viz screenshot z druhé mise). Celkem bude první kampaň obsahovat 6 propojených map a následně bude navazovat druhá kampaň, která se bude soustředit na rasu Xel.

Detailní přehled a popis všech kampaní a map najdete již brzy na naší subdoméně https://wpu.worldofheroes.cz/ a také na naší Steam skupině.

Heroes 7Celý článek...